HURTOWNIA ALKOHOLI WHISKYEMBASSY

Oferta hurtowa skierowana jest głównie do gastronomii – restauracji, barów koktajlowych, hoteli, sklepów specjalistycznych. Docieramy do klientów w całej Polsce, poprzez sieć handlowców w największych miastach kraju.

Zapraszamy do współpracy!

Pragniemy realizować potrzeby wszystkich Klientów. Dlatego Whisky Embassy zajmuje się także hurtową sprzedażą alkoholu. Wciąż się rozwijamy, interesują nas przede wszystkim marki premium mocnych trunków z całego świata. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na teren Polski 80% posiadanego asortymentu hurtowego. Jako hurtownia alkoholi ciesząca się uznaniem Klienta, oferujemy konkurencyjne ceny. Zapewniamy również profesjonalne doradztwo w kwestii wyboru trunku. Co ważne, nasza hurtownia monopolowa specjalizuje się także w organizacji szkoleń i warsztatów. Działamy więc z powodzeniem na różnych polach.

SZEROKI WYBÓR – OFERTA NASZEJ HURTOWNI Z ALKOHOLAMI

W swojej pracy stawiamy na oferowanie Klientom różnorodnych produktów. Regularnie rozbudowujemy asortyment, który obejmuje whisky, rum, gin, likiermezcal oraz inne alkohole. Nasza hurtownia prowadzi sprzedaż trunków od uznanych producentów z całego świata. Wiele z nich to marki z długą historią i tradycją. Nie boimy się jednak też nowych trunków, o ile oczywiście prezentują wymagany przez nas wysoki poziom.

HURTOWA SPRZEDAŻ ALKOHOLU NA WYŁĄCZNOŚĆ

Współpracujemy z cenionymi markami, będąc wyłącznym dystrybutorem na rodzimy rynek zdecydowanej większości z nich. Dzięki temu możemy sprzedawać wysokiej jakości alkohol także hurtowo. Ścisła współpraca handlowa obejmuje producentów renomowanych destylatów, wśród których należy wymienić m.in.: Kinahan’s Whiskey, Elephant Gin, Italicus, Gin Mare, Yaguara czy Tokinoka Japan Whisky. Dzięki temu otrzymujemy gwarancję utrzymania ciągłości dostaw i przystępnych cen. Oferta hurtowa daje nam możliwość współpracy ze sklepami specjalistycznymi, najlepszymi restauracjami i koktajlbarami.

Więcej niż hurtownia z alkoholami

Prowadzimy szeroką działalność handlową. Czym się charakteryzuje nasza hurtownia alkoholi? Wyróżnia nas kompleksowe podejście do Państwa potrzeb – jesteśmy nie tylko dostawcami, lecz także pasjonatami, z przyjemnością dzielącymi się specjalistyczną wiedzą dotyczącą najlepszych mocnych alkoholi klasy premium. Nie tylko sprzedajemy, ale i otaczamy uwagą potrzeby Klientów – zajmujemy się organizacją SZKOLEŃ MASTERCLASS oraz WARSZTATÓW KOKTAJLOWYCH. Uczestniczymy w największych festiwalach i eventach branżowych w Polsce, dzieląc się z innymi naszą pasją.

Zamów katalog hurtowy

Wybierz katalog:

8 + 3 =

Sprawdź nasze kanały społecznościowe

Kontakt w sprawie oferty hurtowej

Piotr Puchalski +48 606 7777 43

Natalia Kierczuk +48 606 7777 46

hurt@whiskyembassy.pl

Aby przeglądać zawartość strony musisz mieć ukończone 18 lat.

Mam ukończone 18 lat