HURTOWNIA ALKOHOLI WHISKYEMBASSY

Nasza oferta hurtowa wciąż się rozwija – interesują nas przede wszystkim marki premium mocnych alkoholi z całego świata. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem 80% posiadanego asortymentu.  Oferujemy konkurencyjne ceny, zapewniamy profesjonalne doradztwo, organizujemy szkolenia i warsztaty.
Zamawiam katalog hurtowy
Alkohole hurtownia

Więcej niż sprzedawca!

Oferta hurtowa skierowana jest głównie do gastronomii – restauracji, barów koktajlowych, hoteli, sklepów specjalistycznych. Docieramy do klientów w całej Polsce, poprzez sieć handlowców w największych miastach kraju – Krakowie, Warszawie, Wrocławiu i Poznaniu oraz Trójmieście.
Nie tylko sprzedajemy, ale i otaczamy uwagą potrzeby naszych klientów – zajmujemy się organizacją SZKOLEŃ MASTERCLASS oraz WARSZTATÓW KOKTAJLOWYCH. Uczestniczymy w największych festiwalach i eventach branżowych w Polsce, dzieląc się z innymi naszą pasją.

Zapraszamy do współpracy! 

W rozbudowanej ofercie firmy Whisky Embassy mogą Państwo kupić nietuzinkowe alkohole nie tylko w detalu, lecz także w hurcie. Regularnie rozbudowujemy nasz asortyment, który obejmuje whisky, rum, gin, tequilę, mezcal oraz inne trunki od uznanych producentów z całego świata. Stawiamy na współpracę z cenionymi markami, będąc wyłącznym dystrybutorem na rodzimy rynek zdecydowanej większości z nich. Wyróżnia nas kompleksowe podejście do Państwa potrzeb – jesteśmy nie tylko dostawcami, lecz także pasjonatami, z przyjemnością dzielącymi się specjalistyczną wiedzą dotyczącą najlepszych mocnych alkoholi klasy premium.

Hurt alkoholi

Ścisła współpraca handlowa z producentami renomowanych destylatów, takich jak: Bareksten Gin, Elephant Gin, Italicus, Gin Mare, Yaguara czy Jefferson’s pozwala nam na utrzymanie ciągłości dostaw I przystępnych cen. Oferta hurtowa daje nam możliwość współpracy ze sklepami specjalistycznymi, najlepszymi restauracjami I koktajbarami.

Hurt alkoholi
POZNAŃ TO NASZA GŁÓWNA BAZA. POSIADAMY NA MIEJSCU SKŁAD PODATKOWY, DZIĘKI CZEMU ŁATWIEJ O DOGODNĄ WSPÓŁPRACĘ MIĘDZYNARODOWĄ. ZAPEWNIAMY WYSYŁKĘ TOWARU W CAŁYM KRAJU.
Dostawa - Hurtownia alkoholi

Zamów katalog hurtowy

9 + 2 =

Whisky Embassy
Świerzawska 14
60-319 Poznań

WhiskyEmbassy Sklep

Oferta Hurtowa

Piotr Puchalski +48 606 7777 43
piotr.puchalski@whiskyembassy.pl

Godziny Otwarcia Sklepu

Poniedziałek - Piątek
09:00 - 17:00