HURTOWNIA ALKOHOLI WHISKYEMBASSY

Oferta hurtowa skierowana jest głównie do gastronomii – restauracji, barów koktajlowych, hoteli, sklepów specjalistycznych. Docieramy do klientów w całej Polsce, poprzez sieć handlowców w największych miastach kraju.

Zapraszamy do współpracy!

HURTOWNIA Z ALKOHOLEM NAJWYŻSZEJ KLASY

Pragniemy realizować potrzeby wszystkich Klientów. Dlatego Whisky Embassy zajmuje się także hurtową sprzedażą alkoholu. Wciąż się rozwijamy, interesują nas przede wszystkim marki premium mocnych trunków z całego świata. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na teren Polski 80% posiadanego asortymentu hurtowego. Jako hurtownia alkoholi ciesząca się uznaniem Klienta, oferujemy konkurencyjne ceny. Zapewniamy również profesjonalne doradztwo w kwestii wyboru trunku. Co ważne, nasza hurtownia monopolowa specjalizuje się także w organizacji szkoleń i warsztatów. Działamy więc z powodzeniem na różnych polach. 

SZEROKI WYBÓR – OFERTA NASZEJ HURTOWNI Z ALKOHOLAMI

W swojej pracy stawiamy na oferowanie Klientom różnorodnych produktów. Regularnie rozbudowujemy asortyment, który obejmuje whisky, rum, gin, likier, mezcal oraz inne alkohole. Nasza hurtownia prowadzi sprzedaż trunków od uznanych producentów z całego świata. Wiele z nich to marki z długą historią i tradycją. Nie boimy się jednak też nowych trunków, o ile oczywiście prezentują wymagany przez nas wysoki poziom. Stale rozbudowujemy ofertę hurtowni napojów alkoholowych. Zależy nam na tym, aby Klient miał szeroki wybór.

HURTOWA SPRZEDAŻ ALKOHOLU NA WYŁĄCZNOŚĆ

Współpracujemy z cenionymi markami, będąc wyłącznym dystrybutorem na rodzimy rynek zdecydowanej większości z nich. Dzięki temu możemy sprzedawać wysokiej jakości alkohol także hurtowo. Ścisła współpraca handlowa obejmuje producentów renomowanych destylatów, wśród których należy wymienić m.in.: Kinahan’s Whiskey, Elephant Gin, Italicus, Gin Mare, Yaguara czy Tokinoka Japan Whisky. Dzięki sprzedaży hurtowej alkoholu otrzymujemy gwarancję utrzymania ciągłości dostaw i przystępnych cen. Oferta hurtowa daje nam też możliwość współpracy ze sklepami specjalistycznymi, najlepszymi restauracjami i koktajlbarami.

INTERNETOWA HURTOWNIA ALKOHOLI – REALIZACJA ZAMÓWIEŃ ONLINE

Na każdym kroku staramy się wychodzić naprzeciw potrzebom Naszych Klientów. Dlatego sprzedaż hurtową alkoholu prowadzimy także zdalnie. To duża wygoda i oszczędność czasu. Nasza hurtownia alkoholi prowadzi sklep online. Wystarczy wybrać właściwy produkt, umieścić go w koszyku, określić dokładną liczbę potrzebnych butelek trunku i złożyć zamówienie. My zajmiemy się już resztą. Dzięki temu, że prowadzimy hurtownię alkoholi, nasz sklep online jest w stanie realizować nawet duże zamówienia. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą.

WIĘCEJ NIŻ HURTOWNIA Z ALKOHOLAMI

Prowadzimy szeroką działalność handlową. Czym się charakteryzuje nasza hurtownia alkoholi? Wyróżnia nas kompleksowe podejście do Państwa potrzeb – jesteśmy nie tylko dostawcami, lecz także pasjonatami, z przyjemnością dzielącymi się specjalistyczną wiedzą dotyczącą najlepszych mocnych alkoholi klasy premium. Nie tylko sprzedajemy trunki w hurtowni alkoholu, ale i otaczamy uwagą potrzeby Klientów – zajmujemy się organizacją SZKOLEŃ MASTERCLASS oraz WARSZTATÓW KOKTAJLOWYCH. Uczestniczymy w największych festiwalach i eventach branżowych w Polsce, dzieląc się z innymi naszą pasją.

Zamów katalog hurtowy

Wybierz katalog:

15 + 3 =

Sprawdź nasze kanały społecznościowe

Kontakt w sprawie oferty hurtowej

Piotr Puchalski +48 606 7777 43

Natalia Kierczuk +48 606 7777 46

hurt@whiskyembassy.pl

Aby przeglądać zawartość strony musisz mieć ukończone 18 lat.

Mam ukończone 18 lat