Degustacje i szkolenia teraz Również online!

Whisky i inne nasze alkohole to więcej niż tylko towar – to część fascynujących historii!

Dzielenie się wiedzą zarówno z początkującymi, jak i zaawansowanymi miłośnikami whisky oraz innych trunków premium to dla nas ważna misja, którą konsekwentnie realizujemy od początku działalności. Każda teoria wymaga poparcia jej praktyką. Dlatego z całą pewnością profesjonalny kurs barmański organizowany przez naszą firmę poszerzy horyzonty uczestników. Dotychczasowe doświadczenie nie ma tu znaczenia, bo uczymy się przez całe życie. Nasz kurs barmański jest przeznaczony także dla początkujących. Zdobyte umiejętności można wykorzystać później w pracy zawodowej, ale również w domowym zaciszu. Oferujemy spotkania degustacyjne, szkolenia barmańskie oraz wydarzenia okolicznościowe przede wszystkim w Poznaniu i okolicach. Istnieje jednak możliwość zorganizowania warsztatów także w innych miejscach Polski.

Dla kogo przeznaczone są nasze kursy i szkolenia?

Warto pamiętać, że to właściwy sposób delektowania się pozwala na doświadczenie niezwykle szerokiego spektrum smaków i aromatów. Jako doświadczony importer trunków klasy premium z całego świata, w degustacjach alkoholi i szkoleniach wykorzystujemy starannie wyselekcjonowane produkty. Wszystkie są z najwyższej półki. Kurs barmański dla wielu amatorów alkoholi może więc okazać się znakomitym uzupełnieniem dotychczasowej wiedzy. Pozwala też z innej perspektywy spojrzeć na zadania wykonywane przez osoby pracujące za barem. Dlatego właśnie wiedza zdobyta podczas kursu barmańskiego może okazać się też bardzo przydatna dla kolekcjonerów, właścicieli specjalistycznych sklepów oraz innych osób, które na co dzień mają do czynienia z alkoholami na płaszczyźnie zawodowej. Z kolei dla laików trudno o lepszą okazję do zapoznania się z tematem. Szkolenie barmańskie obejmuje bowiem wiele niuansów. Dla chętnych odkrywamy tajniki tej profesji.

Praca za barem jako sposób na życie – kursy barmańskie

Polscy barmani zaliczani są do światowej czołówki, odnosząc liczne sukcesy w międzynarodowych zawodach. Dla wielu osób praca za barem to prawdziwa pasja i możliwość samorealizacji. Profesjonalny kurs barmański pozwala poszerzyć horyzonty także barmanom z doświadczeniem. Również oni potrzebują bowiem stałej aktualizacji wiedzy na temat dostępnych na rynku trunków, aby z powodzeniem używać ich w swojej pracy. Szkolenie barmańskie wychodzi naprzeciw ich oczekiwaniom. Jest to również dobra opcja dla tych, którzy są dopiero na początku swojej kariery za barem. To w dużej mierze do nich skierowany jest kurs barmański dla początkujących. Plany zawodowe nie są tu jednak wymogiem uczestnictwa.

Zdalne szkolenia dla barmanów i degustacje

Internet odgrywa coraz ważniejszą rolę w naszym życiu, pomaga również w zdalnej nauce. Dlatego organizujemy także spotkania degustacyjne i szkolenie barmanów w formie online. Dzięki nim można porozmawiać podczas wideokonferencji z naszym ekspertem oraz innymi uczestnikami. Oferta skierowana jest w równym stopniu do przedsiębiorców, jak i do Klientów indywidualnych. Dzięki szkoleniom dla barmanów właściciel punktu gastronomicznego może poszerzyć kompetencje swoich pracowników. To wygodna i skuteczna metoda. Bardzo chętnie poprowadzimy degustację różnych alkoholi (np. whisky) również dla osób niezwiązanych z branżą, a pragnących poszerzyć swoją wiedzę. To doskonały pomysł na integrację dla pracowników czy dodatkową atrakcję podczas przyjęcia weselnego!

 

DEGUSTACJA WHISKY POZNAŃ

Mamy świadomość, że przekazywanie wiedzy o poszczególnych destylatach ma ogromne znaczenie. Wraz z odpowiednią prezentacją nasze alkohole nabierają konkretnego wyrazu i przestają być tylko towarem. Organizowane przez nas szkolenia barmańskie i degustacje ukierunkowane są na odkrywanie świata prezentowanych alkoholi poprzez poznawanie historii ich wytwarzania, procesów produkcji czy ciekawych opowieści o założycielach marek. Całość przeplatana jest dyskusją o odczuwanych smakach i aromatach. Warsztaty prowadzone są przez doświadczonych, wykwalifikowanych kiperów, dysponujących specjalistyczną wiedzą dotyczącą omawianych trunków.

ZAKRES TEMATYCZNY

Jesteśmy otwarci na indywidualne preferencje naszych odbiorców — zakres spotkania może być skupiony na różnych regionach produkcji whisky. Możliwa jest także degustacja trunku z różnych części świata. Bardzo dobrze radzimy sobie również w temacie: rumów, ginów, likierów czy grappy…
Opcji jest bardzo wiele.

CENA

Cena uzależniona jest od liczebności grupy, jej zaawansowania czy doboru produktów do degustacji.
Kluczowa też jest forma degustacji oraz miejsce jej przeprowadzenia.

Cena może się wahać
od 70 do 250 zł / osobę.

MIEJSCIE

Szkolenia i degustacje mogą odbyć się w zasadzie wszędzie. Siedziba firmy, restauracja, wynajęty lokal, dom. Jesteśmy otwarci na każdy pomysł i gotowi doradzić w wyborze najbardziej odpowiedniej do okazji lokalizacji.

Zachęcamy do kontaktu i przedstawienia Państwa potrzeb!

Kto może skorzystać z oferty?

OSOBY PRYWATNE

Lubimy zarażać naszą pasją osoby, które dopiero zaczynają swoją przygodę z whisky i innymi alkoholami premium. Nasze degustacje mogą uatrakcyjnić okolicznościowe imprezy, kameralne zjazdy grup przyjaciół itp.

Minimalna liczba osób dla organizacji degustacji : 10

GRUPY ZORGANIZOWANE

Firmy i nieformalne grupy, czyli  wszyscy mniej lub bardziej zorganizwoani miłośnicy alkoholi premium, ze szczególnym uwzględnieniem whisky! Impreza firmowa, otwarcie nowego pubu, czy ekipa pasjonatów, chcących poznać konkretną markę premium… Zapraszamy!

Minimalna liczba osób dla organizacji degustacji : 10

KLIENCI HURTOWI

Gastronomia, hotele, puby, restauracje – klienci hurtowi, którzy chcą poznać lepiej nasz asortyment. Szkolenia gwarantują nie tylko ucztę smaków i aromatów, ale i lepsze zrozumienie charakteru serwowanego lub sprzedawanego później alkoholu.

Minimalna liczba osób dla organizacji degustacji : 10

DEGUSTACJA WHISKY ONLINE

Doskonale wiemy, że czas nie sprzyja spotkaniom i integracji twarzą w twarz. Dlatego wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom proponujemy degustacje whisky i innych alkoholi online. W podobny sposób przeprowadzamy również specjalistyczne szkolenia. Dla każdego z uczestników degustacji whisky online przygotowujemy identyczny pakiet z ponumerowanymi buteleczkami dowolnie wybranego trunku. Degustujący biorą udział w spotkaniu na wybranej przez Państwa platformie video. Każdy z uczestników w trakcie degustacji whisky online będzie miał możliwość zadawania pytań. Aby poznać więcej szczegółów, prosimy o kontakt.

Dowiedz się więcej o degustacjach

11 + 12 =

Sprawdź nasze kanały społecznościowe

Kontakt w sprawie degustacji

Piotr Puchalski +48 606 7777 43

Natalia Kierczuk +48 606 7777 46

shop@whiskyembassy.pl

Aby przeglądać zawartość strony musisz mieć ukończone 18 lat.

Mam ukończone 18 lat