whisky Poznań degustacje

OFERTA DEGUSTACJI

Spotkania degustacyjne, szkolenia, wydarzenia okolicznościowe

Nauczanie początkujących jak i mocno zaawansowanych miłośników trunków to dla nas bardzo ważna misja, którą konsekwentnie prowadzimy od samych początków Whisky Embassy.

Mamy świadomość, iż przekazywanie wiedzy o poszczególnych destylatach ma takie samo znaczenie jak i same butelki. Bez odpowiedniej prezentacji oraz szczegółowej wiedzy na ich temat stają się wyłącznie towarem. Z odpowiednią opowieścią stają się wręcz namacalną częścią historii.

Nasze degustacje ukierunkowane są na poznawanie świata whisky od samego początku: poprzez historię wytwarzania, zawiły proces produkcji czy zbiór, wręcz mitycznych, opowieści o jej założycielach. Całość przeplata się z dyskusją o odczuwanym świecie smaków i aromatów prezentowanych alkoholi. Prezentacje skierowane są dla osób prywatnych, grup zorganizowanych jak i szeroko pojętej gastronomii.

Prowadzimy szkolenia otwarte jak i spotkania biletowe – każde wydarzenie podlega indywidualnym ustaleniom. Aby nie działać schematycznie jesteśmy bardzo otwarci na indywidualne preferencje naszych odbiorców – zakres spotkań może być ukierunkowany na różne regiony produkcji whisky w samej Szkocji, możemy podróżować i smakować trunków z różnych części świata.

ZAPRASZAMY!

Whisky Embassy

Świerzawska 14
60-319 Poznań
tel. +48 606 7777 42
shop@whiskyembassy.pl

Masz pytania?

Preferowana forma kontaktu

Oferta Hurtowa

Adrian Nowakowski tel. +48 606 7777 45
Piotr Puchalski +48 606 7777 43
magazyn@weginvest.com


Godziny Otwarcia Sklepu

Poniedziałek - Piątek: 11:00 - 19:00

Sobota: 11:00 - 15:00