Degustacje i szkolenia teraz Również online!

Whisky i inne nasze alkohole to więcej niż tylko towar – to część fascynujących historii!

Dzielenie się wiedzą zarówno z początkującymi, jak i zaawansowanymi miłośnikami whisky i innych trunków premium to dla nas ważna misja, którą konsekwentnie realizujemy od początku działalności. Z całą pewnością profesjonalny kurs barmański organizowany przez naszą firmę poszerzy horyzonty uczestników. Warto pamiętać, że to właściwy sposób delektowania się pozwala na doświadczenie niezwykle szerokiego spektrum smaków i aromatów. Oferujemy spotkania degustacyjne, szkolenia i wydarzenia okolicznościowe przede wszystkim w Poznaniu i okolicach, chociaż istnieje możliwości zorganizowania warsztatów w innych miejscach Polski. Jako doświadczony importer trunków klasy premium z całego świata, w degustacjach i szkoleniach wykorzystujemy starannie wyselekcjonowane alkohole. Wiedza zdobyta podczas kursu barmańskiego może okazać się bardzo przydatna dla kolekcjonerów, barmanów, właścicieli specjalistycznych sklepów oraz innych osób, które na co dzień mają do czynienia z alkoholami na płaszczyźnie zawodowej. W kontekście degustacji, organizujemy także spotkania w formie online. Dzięki nim można porozmawiać podczas wideokonferencji z naszym ekspertem oraz innymi uczestnikami. Nasza oferta skierowana jest w równym stopniu do przedsiębiorców jak i do klientów indywidualnych. Dzięki szkoleniom dla barmanów właściciel punktu gastronomicznego może poszerzyć kompetencje swoich pracowników. Bardzo chętnie poprowadzimy degustacje również dla osób niezwiązanych z branżą, a pragnących poszerzyć swoją wiedzę. To doskonały pomysł na integrację dla pracowników, czy dodatkową atrakcję podczas przyjęcia weselnego!

DEGUSTACJA WHISKY POZNAŃ

Mamy świadomość, że przekazywanie wiedzy o poszczególnych destylatach ma ogromne znaczenie. Wraz z odpowiednią prezentacją nasze alkohole nabierają konkretnego wyrazu i przestają być tylko towarem. Organizowane przez nas szkolenia i degustacje ukierunkowane są na odkrywanie świata prezentowanych alkoholi poprzez poznawanie historii ich wytwarzania, procesów produkcji, czy ciekawych opowieści o ich założycielach. Całość przeplatana jest dyskusją o odczuwanych smakach i aromatach. Warsztaty prowadzone są przez doświadczonych, wykwalifikowanych kiperów, dysponujących specjalistyczną wiedzą dotyczącą omawianych trunków.

ZAKRES TEMATYCZNY

Jesteśmy otwarci na indywidualne preferencje naszych odbiorców — zakres spotkania może być skupiony na różnych regionach produkcji whisky. Możliwa jest także degustacja trunku z różnych części świata. Bardzo dobrze radzimy sobie również w temacie: rumów, ginów, likierów czy grappy… Opcji jest bardzo wiele.

CENA

Cena uzależniona jest od liczebności grupy, jej zaawansowania czy doboru produktów do degustacji.
Kluczowa też jest forma degustacji czy miejsce jej przeprowadzenia.

Cena może się wahać
od 70 do 250 zł / osobę.

MIEJSCIE

Szkolenia i degustacje mogą odbyć się w zasadzie wszędzie. Siedziba firmy, restauracja, wynajęty lokal, dom. Jesteśmy otwarci na każdy pomysł i gotowi doradzić w wyborze najbardziej odpowiedniej do okazji lokalizacji.

Zachęcamy do kontaktu i przedstawienia Państwa potrzeb!

Kto może skorzystać z oferty?

OSOBY PRYWATNE

Lubimy zarażać naszą pasją osoby, które dopiero zaczynają swoją przygodę z whisky i innymi alkoholami premium. Nasze degustacje mogą uatrakcyjnić okolicznościowe imprezy, kameralne zjazdy grup przyjaciół itp.

Minimalna ilość osób dla organizacji degustacji : 10

GRUPY ZORGANIZOWANE

Firmy i nieformalne grupy, czyli  wszyscy mniej lub bardziej zorganizwoani miłośnicy alkoholi premium, ze szczególnym uwzględnieniem whisky! Impreza firmowa, otwarcie nowego pubu, czy ekipa pasjonatów, chcących poznać konkretną markę premium… Zapraszamy!

Minimalna ilość osób dla organizacji degustacji : 10

KLIENCI HURTOWI

Gastronomia, hotele, puby, restauracje – klienci hurtowi, którzy chcą poznać lepiej nasz asortyment. Szkolenia gwarantują nie tylko ucztę smaków i aromatów, ale i lepsze zrozumienie charakteru serwowanego lub sprzedawanego później alkoholu.

Minimalna ilość osób dla organizacji degustacji : 10

DEGUSTACJA ONLINE

Doskonale wiemy, że czas nie sprzyja spotkaniom i integracji twarzą w twarz. Dlatego wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom organizujemy degustacje i szkolenia online. Dla każdego z uczestników przygotowujemy identyczny pakiet z ponumerowanymi buteleczkami dowolnie wybranego alkoholu. Degustujący biorą udział w spotkaniu na wybranej przez Państwa platformie video. Każdy z uczestników w trakcie degustacji będzie miał możliwość zadawania pytań. Aby poznać więcej szczegółów degustacji online prosimy o kontakt.

Dowiedz się więcej o degustacjach

4 + 4 =

Sprawdź nasze kanały społecznościowe

Kontakt w sprawie degustacji

Piotr Puchalski +48 606 7777 43

Natalia Kierczuk +48 606 7777 46

shop@whiskyembassy.pl

Aby przeglądać zawartość strony musisz mieć ukończone 18 lat.

Mam ukończone 18 lat