fbpx
whisky Poznań degustacje

OFERTA DEGUSTACJI

Spotkania degustacyjne, szkolenia, wydarzenia okolicznościowe

Nauczanie początkujących jak i mocno zaawansowanych miłośników trunków to dla nas bardzo ważna misja, którą konsekwentnie prowadzimy od samych początków Whisky Embassy.

Mamy świadomość, iż przekazywanie wiedzy o poszczególnych destylatach ma takie samo znaczenie jak i same butelki. Bez odpowiedniej prezentacji oraz szczegółowej wiedzy na ich temat stają się wyłącznie towarem. Z odpowiednią opowieścią stają się wręcz namacalną częścią historii.

Nasze degustacje ukierunkowane są na poznawanie świata whisky od samego początku: poprzez historię wytwarzania, zawiły proces produkcji czy zbiór, wręcz mitycznych, opowieści o jej założycielach. Całość przeplata się z dyskusją o odczuwanym świecie smaków i aromatów prezentowanych alkoholi. Prezentacje skierowane są dla osób prywatnych, grup zorganizowanych jak i szeroko pojętej gastronomii.

Prowadzimy szkolenia otwarte jak i spotkania biletowe – każde wydarzenie podlega indywidualnym ustaleniom. Aby nie działać schematycznie jesteśmy bardzo otwarci na indywidualne preferencje naszych odbiorców – zakres spotkań może być ukierunkowany na różne regiony produkcji whisky w samej Szkocji, możemy podróżować i smakować trunków z różnych części świata.

ZAPRASZAMY!

Świat wokół jałowca w El Koktel

W czerwcu , zeszłego roku mieliśmy przyjemność uczestniczyć w niezwykłym wydarzeniu organizowanym przez El Koktel Akademy. “Świat wokół jałowca” – pod taką nazwą w warszawskim coctail barze El Koktel odbyły się warszaty o ginie. Podczas dwóch niezmiernie intensywnych dni udało się rozłożyć gin na części pierwsze. Poznaliśmy wiele historii związanych z tym trunkiem, metody jego produkcji czy najważniejsze składniki botaniczne. Nie obyło się również bez degustacji kilku typów ginu czy to w postaci czystej czy wkomponowanej w świetne koktajle.

Poniżej krótka fotorelacja z wydarzenia.

Whisky Embassy

Świerzawska 14
60-319 Poznań
tel. +48 606 7777 42
shop@whiskyembassy.pl

Masz pytania?

Preferowana forma kontaktu

Oferta Hurtowa

Piotr Puchalski +48 606 7777 43
magazyn@whiskyembassy.pl

 

Godziny Otwarcia Sklepu

Poniedziałek - Piątek

09:00 - 17:00