Degustacje i Szkolenia

Whisky i inne nasze alkohole to więcej niż tylko towar – to część fascynujących historii!

Nauczanie i dzielenie się wiedzą z początkującymi jak i zaawansowanymi miłośnikami  whisky i innych trunków premium to dla nas ważna misja, którą konsekwentnie realizujemy od początku działalności.

OFERTA DEGUSTACJI

Spotkania degustacyjne, szkolenia, wydarzenia okolicznościowe

Mamy świadomość, że przekazywanie wiedzy o poszczególnych destylatach ma ogromne znaczenie.
Wraz z odpowiednią prezentacją nasze alkohole nabierają konkretnego wyrazu i przestają być tylko towarem.  Organizowane przez nas szkolenia i degustacje ukierunkowane są na odkrywanie świata prezentowanych alkoholi poprzez poznawanie historii ich wytwarzania, procesów produkcji, czy ciekawych opowieści o ich założycielach. Całość przeplatana jest dyskusją o odczuwanych smakach i aromatach.

A wszystko to w swobodnej i przyjaznej atmosferze!

ZAPRASZAMY!

Kto może skorzystać z naszej oferty?

Osoby prywatne

Bez względu na poziom wiedzy. Lubimy zarażać naszą pasją również osoby, które dopiero zaczynają swoją przygodę z whisky i innymi alkoholami premium. Nasze degustacje mogą uatrakcyjnić okolicznościowe imprezy, kameralne zjazdy grup przyjaciół itp.

Min. ilość osób dla organizacji degustacji : 10

Grupy zorganizowane

Firmy i nieformalne grupy, czyli  wszyscy mniej lub bardziej zorganizwoani miłośnicy alkoholi premium, ze szczególnym uwzględnieniem whisky! Impreza firmowa, otwarcie nowego pubu, czy ekipa pasjonatów, chcących poznać konkretną markę premium… Zapraszamy!

Min. ilość osób dla organizacji degustacji : 10

Klienci hurtowi

Gastronomia, hotele, puby, restauracje – klienci hurtowi, którzy chcą poznać lepiej nasz asortyment. Szkolenia gwarantują nie tylko ucztę smaków i aromatów, ale i lepsze zrozumienie charakteru serwowanego lub sprzedawanego później alkoholu.

Min. ilość osób dla organizacji degustacji : 10

Zakres tematyczny

Jesteśmy otwarci na indywidualne preferencje naszych odbiorców- zakres spotkania może być ukierunkowany na różne regiony produkcji whisky. Możemy także podróżować i smakować trunków z różnych części świata. Bardzo dobrze radzimy sobie także w temacie: rumów, ginów, likierów czy grappy…
Opcji jest bardzo wiele.

Cena

Cena uzależniona jest od liczebności grupy, jej zaawansowania czy doboru produktów do degustacji.
Kluczowa również jest forma degustacji czy miejsce jej przeprowadzenia.

Cena może się wahać
od 70 do 250 zł / osobę.

MIEJSCE

Szkolenia i degustacje mogą odbyć się w zasadzie wszędzie. Siedziba firmy, restauracja, wynajęty lokal, dom. Jesteśmy otawrci na każdy pomysł i gotowi doradzić w wyborze najbardziej odpowiedniej do okazji lokalizacji. 

Zachęcamy do kontaktu i przedstawienia Państwa potrzeb!

Zapytanie o ofertę

Oświadczam, iż:

9 + 14 =

Whisky Embassy

Świerzawska 14
60-319 Poznań

WhiskyEmbassy Sklep

Oferta Hurtowa

Piotr Puchalski +48 606 7777 43
piotr.puchalski@whiskyembassy.pl

Godziny Otwarcia Sklepu

Poniedziałek - Piątek
09:00 - 17:00