Polskie wódki premium od rzemieślniczych producentów

Wódka to na świecie bezsprzecznie najbardziej kojarzony z Polską produkt. I jest to powód dumy, bo właśnie polskie wódki są wyznacznikiem klasy premium. Jednocześnie rodzimi producenci cały czas podejmują wysiłki, aby doskonalić swoje dzieło. Widać to także w naszej ofercie, w której dominuje rzemieślnicza wódka. Wśród producentów jest wielu niebojących się eksperymentować. Wymienić tu należy na pewno Ima Distillery. Czy będzie to wódka ziemniaczana, czy okowita, możemy być w tym przypadku pewni ich najwyższej klasy. Wynika to z tradycji, ale też jest wynikiem użycia składników najwyższej jakości. Każda dostępna w naszej ofercie wódka i okowita to produkt, który jest w stanie zadowolić koneserów. Nawet tych najbardziej wybrednych. Oczywiście wódka rzemieślnicza to zwykle wyższa cena. Jakość musi jednak kosztować.

Polska wódka z ziemniaka jako dobro luksusowe

Proponujemy wiele produktów, które wznoszą się na wyżyny sztuki gorzelniczej. Jednym z ciekawszych jest na pewno wódka z jabłek – kolejny z flagowych trunków Ima Distillery. Zwolennicy klasyki również znajdą u nas coś dla siebie. Wódka z pszenicy lub z żyta spełni te kryteria wyboru. Dbamy także o osoby, które nie tolerują glutenu. Dla nich idealna będzie polska wódka ziemniaczana. Spirytus pozyskiwany z ziemniaka jest droższy i uznawany za najszlachetniejszy. W związku z tym ziemniaczana wódka na tle innych jest bardziej luksusowa. Nasz kraj ma długą tradycję jej produkcji. Wódka polska ziemniaczana jest więc sama w sobie wyznacznikiem jakości. Naprawdę powinniśmy być z tego dumni. Polska wódka z ziemniaka wyznacza bowiem wysoki standard. Przykłady można znaleźć w naszym sklepie. Dostępne są w nich wódki ziemniaczane wielu uznanych marek i producentów. Zaliczymy do nich Ima Distillery, oraz Podole Wielkie.

Polskie wódki wyznacznikiem jakości

Tak naprawdę precyzji i sumienności wymaga proces powstawania każdego wyrobu spirytusowego. Wódka organiczna dodatkowo musi być wytwarzana w oparciu o składniki z ekologicznych upraw. Takie wyroby spirytusowe również można znaleźć w naszym sklepie. Dominują w nim zdecydowanie produkty premium. Wódka tej klasy narodziła się właśnie w Polsce. Szanujemy tradycję i wspieramy jej kontynuację oraz rodzimych producentów. Dlatego każda wódka i okowita, jaka znajduje się w ofercie i jest Państwu proponowana, charakteryzuje się najwyższą jakością. To efekt pracy oraz pasji niedużych gorzelników, którzy nierzadko fach zdobywali z ojca na syna. Oferujemy tylko najlepsze produkty na rynku, na te słabsze zwyczajnie szkoda nam czasu i energii.

 

Aby przeglądać zawartość strony musisz mieć ukończone 18 lat.

Mam ukończone 18 lat