HURTOWNIA ALKOHOLI WHISKYEMBASSY

Oferta hurtowa skierowana jest głównie do gastronomii – restauracji, barów koktajlowych, hoteli, sklepów specjalistycznych. Docieramy do klientów w całej Polsce, poprzez sieć handlowców w największych miastach kraju.

Zapraszamy do współpracy!

Wciąż się rozwijamy, interesują nas przede wszystkim marki premium mocnych alkoholi z całego świata. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem 80% posiadanego asortymentu hurtowego. Jako hurtownia alkoholi ciesząca się uznaniem Klienta, oferujemy konkurencyjne ceny. Zapewnimy także profesjonalne doradztwo w kwestii wyboru trunku. Co ważne, nasza hurtownia monopolowa specjalizuje się także w organizacji szkoleń i warsztatów.

Szeroki wybór alkoholi — oferta naszej hurtowni

W swojej pracy stawiamy na oferowanie Klientom różnorodnych produktów. Regularnie rozbudowujemy asortyment, który obejmuje whisky,rum,gin, likier, mezcal oraz inne alkohole. Nasza hurtownia prowadzi sprzedaż trunków od uznanych producentów z całego świata. Współpracujemy z cenionymi markami, będąc wyłącznym dystrybutorem na rodzimy rynek zdecydowanej większości z nich.
Ścisła współpraca handlowa z producentami renomowanych destylatów, takich jak: Kinahan’s Whiskey, Elephant Gin, Italicus, Gin Mare, Yaguara czy Tokinoka Japan Whisky pozwala nam na utrzymanie ciągłości dostaw i przystępnych cen. Oferta hurtowa daje nam możliwość współpracy ze sklepami specjalistycznymi, najlepszymi restauracjami I koktajlbarami.

Prowadzimy szeroką działalność handlową. Czym się charakteryzuje nasza hurtownia alkoholi? Wyróżnia nas kompleksowe podejście do Państwa potrzeb – jesteśmy nie tylko dostawcami, lecz także pasjonatami, z przyjemnością dzielącymi się specjalistyczną wiedzą dotyczącą najlepszych mocnych alkoholi klasy premium.

Nie tylko sprzedajemy, ale i otaczamy uwagą potrzeby naszych klientów – zajmujemy się organizacją SZKOLEŃ MASTERCLASS oraz WARSZTATÓW KOKTAJLOWYCH. Uczestniczymy w największych festiwalach i eventach branżowych w Polsce, dzieląc się z innymi naszą pasją.

Zamów katalog hurtowy

Wybierz katalog:

11 + 11 =

Sprawdź nasze kanały społecznościowe

Kontakt w sprawie oferty hurtowej

Piotr Puchalski +48 606 7777 43

Natalia Kierczuk +48 606 7777 46

hurt@whiskyembassy.pl

Aby przeglądać zawartość strony musisz mieć ukończone 18 lat.

Mam ukończone 18 lat