Degustacje » Whisky Embassy Poznań

Degustacje i Szkolenia

Whisky i inne nasze alkohole to więcej niż tylko towar – to część fascynujących historii!

Nauczanie i dzielenie się wiedzą z początkującymi, jak i zaawansowanymi miłośnikami whisky i innych trunków premium to dla nas ważna misja, którą konsekwentnie realizujemy od początku działalności. Delektowanie się szlachetnymi trunkami we właściwy sposób pozwala na doświadczenie niezwykle szerokiego spectrum do smaków i aromatów.

OFERTA DEGUSTACJI

Oferujemy spotkania degustacyjne, szkolenia, wydarzenia okolicznościowe przede wszystkim w Poznaniu i okolicach, chociaż istnieje możliwości zorganizowania warsztatów w innych miejscach Polski. Jako doświadczony importer trunków klasy premium z całego świata, w degustacjach i szkoleniach wykorzystujemy starannie wyselekcjonowane alkohole. Poznanie ich smaku i zapachu może okazać się bardzo przydatne dla kolekcjonerów, barmanów, właścicieli specjalistycznych sklepów oraz innych osób, które na co dzień mają do czynienia z alkoholami na płaszczyźnie zawodowej. Oferta skierowana jest w równym stopniu do klientów indywidualnych, co do przedsiębiorców. Warunki realizacji szkolenia bądź degustacji oraz docelowa grupa odbiorców opisane są poniżej!

Degustacja whisky Poznań

Mamy świadomość, że przekazywanie wiedzy o poszczególnych destylatach ma ogromne znaczenie.
Wraz z odpowiednią prezentacją nasze alkohole nabierają konkretnego wyrazu i przestają być tylko towarem. Organizowane przez nas szkolenia i degustacje ukierunkowane są na odkrywanie świata prezentowanych alkoholi poprzez poznawanie historii ich wytwarzania, procesów produkcji, czy ciekawych opowieści o ich założycielach. Całość przeplatana jest dyskusją o odczuwanych smakach i aromatach. Warsztaty prowadzone są przez doświadczonych, wykwalifikowanych kiperów dysponujących specjalistyczną wiedzą dotyczącą omawianych trunków.

Degustacja online

Doskonale wiemy, że czas nie sprzyja spotkaniom i integracji twarzą w twarz. Dlatego wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom organizujemy degustacje i szkolenia online. Dla każdego z uczestników przygotowujemy identyczny pakiet z ponumerowanymi buteleczkami dowolnie wybranego alkoholu. Degustujący biorą udział w spotkaniu w wybranej przez Państwa platformie video. Każdy z uczestników w trakcie degustacji będzie miał możliwość zadawania pytań. Aby poznać więcej szczegółów degustacji online prosimy o kontakt.

 

A wszystko to w swobodnej i przyjaznej atmosferze!

ZAPRASZAMY!

Kto może skorzystać z naszej oferty?

Osoby prywatne

Bez względu na poziom wiedzy. Lubimy zarażać naszą pasją również osoby, które dopiero zaczynają swoją przygodę z whisky i innymi alkoholami premium. Nasze degustacje mogą uatrakcyjnić okolicznościowe imprezy, kameralne zjazdy grup przyjaciół itp.

Min. ilość osób dla organizacji degustacji : 10

Grupy zorganizowane

Firmy i nieformalne grupy, czyli  wszyscy mniej lub bardziej zorganizwoani miłośnicy alkoholi premium, ze szczególnym uwzględnieniem whisky! Impreza firmowa, otwarcie nowego pubu, czy ekipa pasjonatów, chcących poznać konkretną markę premium… Zapraszamy!

Min. ilość osób dla organizacji degustacji : 10

Klienci hurtowi

Gastronomia, hotele, puby, restauracje – klienci hurtowi, którzy chcą poznać lepiej nasz asortyment. Szkolenia gwarantują nie tylko ucztę smaków i aromatów, ale i lepsze zrozumienie charakteru serwowanego lub sprzedawanego później alkoholu.

Min. ilość osób dla organizacji degustacji : 10

Zakres tematyczny

Jesteśmy otwarci na indywidualne preferencje naszych odbiorców- zakres spotkania może być ukierunkowany na różne regiony produkcji whisky. Możemy także podróżować i smakować trunków z różnych części świata. Bardzo dobrze radzimy sobie także w temacie: rumów, ginów, likierów czy grappy…
Opcji jest bardzo wiele.

Cena

Cena uzależniona jest od liczebności grupy, jej zaawansowania czy doboru produktów do degustacji.
Kluczowa również jest forma degustacji czy miejsce jej przeprowadzenia.

Cena może się wahać
od 70 do 250 zł / osobę.

MIEJSCE

Szkolenia i degustacje mogą odbyć się w zasadzie wszędzie. Siedziba firmy, restauracja, wynajęty lokal, dom. Jesteśmy otawrci na każdy pomysł i gotowi doradzić w wyborze najbardziej odpowiedniej do okazji lokalizacji. 

Zachęcamy do kontaktu i przedstawienia Państwa potrzeb!

Zapytanie o ofertę

Oświadczam, iż:

11 + 14 =

Whisky Embassy
Świerzawska 14
60-319 Poznań

WhiskyEmbassy Sklep

Oferta Hurtowa

Piotr Puchalski +48 606 7777 43
piotr.puchalski@whiskyembassy.pl

Godziny Otwarcia Sklepu

Poniedziałek - Piątek
09:00 - 17:00