Kategoria: Blog

Aktualności

Brandy Ysabel Regina

Ysabel Regina to połączenie najlepszych hiszpańskich brandy oraz doskonałych francuskich koniaków. 🇪🇸🇫🇷

Aprez

Aprez-to wódki i likiery, które w pełni oddają polskie smaki, tradycje i fantazję w tworzeniu alkoholi.

Elephant Gin

Elephant Gin jest w 100% produkowanym kraftowo niemieckim ginem z afrykańskim klimatem. Inspiracją do stworzenia ginu była fascynacja Afryką, panującym tam klimatem, a także wizją wykorzystania rosnących na jej terenach nietuzinkowych składników, nieużywanych wcześniej do produkcji ginu.

Mezcal Del Maguey

Del Maguey (wymawiane Ma-gay) jest pionierem w produkcji rzemieślniczego mezcalu. Firma niedawno celebrowała swoje 20-lecie istnienia. Maguey oznacza po hiszpańsku agawę, a każda butelka Del Maguey z serii „Single village” wspomina meksykańską wioskę gdzie został wyprodukowany alkohol. Z serca Maguey i duszy meksykańskich wiosek dostarczany jest autentyczny i tradycyjny mezcal.

Gin Mare

Pochodzący z Katalonii Gin Mare powstał za sprawą dwóch braci, Marka i Manuela Jr Ribot. Bracia, mając za sobą wiele dekad rodzinnego doświadczenia w produkcji ginu, zapragnęli stworzyć nowy gin. Gin wyjątkowy, odzwierciedlający ducha Morza Śródziemnego, z użyciem lokalnych składników. Głównym botanicalsem Gin Mare jest oliwka arbequina, nadająca słonawy

Ładuję
Whisky Embassy
Świerzawska 14
60-319 Poznań

WhiskyEmbassy Sklep

Oferta Hurtowa

Piotr Puchalski +48 606 7777 43
piotr.puchalski@whiskyembassy.pl

Godziny Otwarcia Sklepu

Poniedziałek - Piątek
09:00 - 17:00