Aprez-to wódki i likiery, które w pełni oddają polskie smaki, tradycje i fantazję w tworzeniu alkoholi.
Marka powstała w 2018 roku w Sulejówku, gdzie w manufakturze JAGO każda partia jest ręcznie butelkowana. Do produkcji alkoholu używane są ręcznie wybierane organiczne składniki oraz najlepszej jakości spirytus, nie uświadczymy zatem sztucznych wzmacniaczy smaku i barwników. Z uwagi na niewielką ilość butelek każdego rozlewu smak i aromat mogą się nieco różnić, w zależności od sezonu i składników.🍊☀️🌧

Ok. Tyle słów od producenta.
A teraz wyobraźmy sobie typowy polski sad, w którym być może spędzaliśmy letnie miesiące na wakacjach u dziadków. Uciekające przed nami kury, ogromne liście chrzanu, o które się potykaliśmy, czarny bez rosnący przy płocie, pigwę pod którą odpoczywaliśmy na trawie w cieniu, odganiając się od pszczół. Unoszący się w powietrzu zapach kawy dziadka. I obowiązkowo kromka z cukrem!
Taki właśnie jest Aprez!🐓🌳🌳🍎🍐

Krem Jajeczny- gęsty i bogaty w smaku o zachwycającej jedwabistej teksturze. Perfekcyjnie słodki krem z nutą wanilii.🥚

Chrzan– wódka smakowa pełna charakteru i wyrazistości o pikantnych nutach i aksamitnej teksturze. Idealny dodatek do dań mięsnych.

Czarny Bez– wódka świeża i delikatna o kwiatowym aromacie. Fantastycznie miesza się z innymi smakami, dzięki czemu jest najlepszym wyborem jako dodatek do deserów.

Pigwa– wódka o lekkim i orzeźwiającym aromacie. Bogata w smaku- cytrusowa z odrobiną pieczonych owoców. Najlepsza w temperaturze pokojowej.

Żubr– klasyka! Słodko- gorzka wódka o zaskakująco łagodnym smaku.

Miód– zrobiony z organicznego, aksamitnego miodu i spirytusu. Subtelna, dyskretna słodycz- prawdziwy luksus.
🐝
Przepalanka– oparta na organicznym, odpowiednio przepalonym cukrze. Najlepiej smakuje solo, mocno schłodzona.

Kawa z pomarańczą– naturalny aromat palonej kawy, trufli z pomarańczą i delicji pomarańczowych. Przyjemna kawowo- pomarańczowa słodycz.☕️

Te wszystkie smaki dzieciństwa w dorosłym wydaniu dostępne w Whisky Embassy.